بسته جامع آموزش آزمون EPT

 • مدرس دوره : استاد حسام گودرزی
 • تعداد ویدئوها : ۳۰ ویدئو
 • مدت زمان دوره : ۳۲ ساعت
 • سطح دوره : ابتدایی تا پیشرفته
 • تعداد دانشجویان : ۲۰۰ نفر
 • قیمت : ۳۹۰ هزارتومان
 • تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۹/۰۴

سایر بسته های جامع

دوره های در حال ثبت نام

بسته جامع آموزش آزمون EPT

جامع ترین دوره آموزش آزمون EPT که شامل آموزش ۱۲۰۰ تست گرامری به همراه آموزش کامل ویدئویی درک مطلب و کلوز تست می باشد.ما در این بسته جامع با آموزش ۸۰۰ واژه پرتکرار و مهم آزمون در قالب فایل های ویدئویی برای اولین با در کشور در خدمت شما دانش پذیران عزیز هستیم.

در ادامه به معرفی جزئی تر دوره می پردازیم:

در بخش گرامر، با عنایت به ۷ سال سابقه تدریس و شناسایی تمام نقاط قوت و ضعف دانشجویان، تمام مباحث گرامری از جمله : گروه اسمی، گروه فعلی، صفات و قیود، حروف ربط، حروف اضافه، جمله واره های وصفی و قیدی، جملات شرطی، اینورژن (وارونگی)، جملات سببی و… به زبانی ساده و کاربردی و با حداقل ۳ شیوه تدریس شده اند.

نکتۀ قابل توجه این است که ضمن این دوره حدود ۱۲۰۰ تست گرامری (تألیفی و آزمون های گذشته) بررسی و پاسخ داده شده اند؛ در این بخش تمام ترفندهای تست زنی آموزش داده شده و یک کلمه نیز ترجمه نشده است.

برای اولین بار در ایران آموزش ویدئویی درک مطلب و بررسی تمام ترفندهای تست زنی درک مطلب و تکنیک های پاسخ گویی به انواع و اقسام متون با زبانی ساده و مبتنی بر متن های واقعی توسط استاد حسام گودرزی آموزش داده می شود؛ دیگر فریب نمی خوریم و به خواندن خط اول و آخر بسنده نمی کنیم و تمام تخم مرغ های خود را در سبد گرامر! جمع نمی کنیم.

تک تک سوالات درک مطلب و شیوه های پاسخگویی منحصر بفرد به هریک از آنها آموزش داده شده است؛ در ضمن یک فایل pdf هم رایگان دریافت می کنید که خیلی خاصه و پر از معجزه است.

باز هم برای اولین بار آموزش ویدئویی کلوزتست با نابغه زبان ایران استاد حسام گودرزی؛ هیچ مدرسی تاکنون کلوزتست را آموزش نداده است؛ در این فایل های ویدئویی ۴۰ کلوزتست بررسی شده است و تمام تکنیک ها و ترفندهای تست زنی در زمانی اندک آموزش داده می شوند.

پس با خیال راحت به فکر درصدهای بالا باشید نه فقط قبول شدن (که البته اون هم با آموزش های دیگران که صرفاً گرامر هست، امکان پذیر نیست.)

دراین بخش هم با نوآوری بسیار ویژه ای از استاد گودرزی رو به روهستیم؛ ۸۰۰ واژه در قالب روش ۱۵ در ۵۰ آموزش داده می شوند تا بدون نگرانی و صرف وقت برای مطالعۀ ۲۰۰۰ لغت که در سایر کتاب ها صرفاً جمع آوری می شوند، لغات پرتکرار و کاربردی را در کمترین زمان ممکن فرا بگیرید.

برنامۀ اختصاصیِ مطالعه پکیج آموزش جامع برای یک ماه تدارک دیده شده است که به صورتی حرفه ای و با دید جامع و معقول مهیا شده است و پس از ثبت نام در قالب فایل pdf به زبان آموزان گرامی ارائه خواهد شد.

میزان مطالعه دوره جامع آموزش آزمون EPT

با توجه به شیوه های آموزشی نوین و تکنیک های ابداعی با تنها ۴۰ ساعت صرف زمان می توانید با درصد بسیار بالایی این آزمون را از سر بگذرانید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ویدئوی رایگان آموزش آزمون EPT

 • مدرس ویدئو: استاد حسام گودرزی

 • عنوان ویدئو:

  تحلیل حرف ای تست آزمون ept خرداد ماه ۹۹

 • مدت زمان ویدئو:

  یک دقیقه.

 • قابلیت دانلود :

  فایل قابل دانلود می باشد.

با تشکر فراوان از توضیحات شیوا و ساده شما استاد عزیز

ممنون از حمایت شما استاد گرانقدر

بسیار عالی هستین استاد

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید