دوره آمادگی آزمون EPT + بسته تضمینی قبولی در آزمون EPT

در دوره آمادگی آزمون EPT، هر آنچه داوطلبان برای قبولی در آزمون ای پی تی به آن نیاز دارند، آموزش داده خواهد شد.

متاسفانه بسیاری از داوطلبان آزمون EPT با استفاده از روش‌های غیراصولی مانند کدینگ و مطالعه جزوه های اینترنتی و تلگرامی و … می خواهند راه قبولی را خیلی سریع طی کنند.

داوطلبان گرامی باید بدانند که آزمون ای پی تی نه آنقدر سخت است که شما برای قبولی در آن نیاز به منابع متعدد و سپردی کردن ساعت ها مطالعه داشته باشید، و آنقدر ساده که با مطالعه چند نکته ساده موفق به قبولی در این آزمون شوید. بنابراین باید از روش های اصولی برای قبولی در آزمون استفاده نمایید.

نگران چیزی هم نباشید، زیرا ما این مسیر را با داوطلبان زیادی طی کرده ایم و با مشکلات و چالش های آن به خوبی آشنایی داریم.

ویژگی های متمایز کننده این کتاب لغات نسبت به سایر کتاب ها :

✔ تشابه بیش از ۹۵ درصدی لغات این کتاب با آزمون های سال ۹۸ (فقط با مطالعه ۹۰۰ لغت ، نه هزاران لغت)

✔ دیگر نیاز به مطالعه کتاب های ۵۰۴ و ۱۱۰۰ واژه و لغات ضروری تافل برای قبولی در این آزمون نیست !

✔ ترتیب بندی شدن لغات در سه سطح ساده، متوسط و سخت هرکدام شامل ۳۰۰ لغت

✔ نتیجه ی آنالیز بیش از ۶۰ هزار لغت در این آزمون ها

✔ شما با مطالعه ۳۰۰ لغت اول، تسلط بر ۵۰ درصد لغات آزمون ای پی تی خواهید داشت !

چقدر زمان برای مطالعه این کتاب نیاز دارم ؟

برای مطالعه این ۹۰۰ لغت و تسلط بر آن ، معمولا زمان حدودی روزی ۳۰ دقیقه بسیار مناسب خواهد بود، با صرف این زمان در حدود ۳ هفته الی ۶ هفته ( به راندمان یادگیری داوطلب بستگی دارد) قادر خواهید بود ۹۰٪ لغات آزمون ept را بخاطر بسپارید. بعد از آن می توانید با حل بخش واژگان نمونه سوالات آزمون EPT دوره های گذشته، خیال خودتان را از بابت پاسخ گویی به بخش واژگان راحت کنید.

این دوره آمادگی آزمون EPT ، برای چه کسانی توصیه می شود ؟

✔ زمان کمی برای مطالعه دارم !
✔ از صبح تا شب سر کارم !
✔ سطح پایینی در زبان انگلیسی دارم !
✔ می خواهم با کمترین هزینه ممکن به جواب برسم !
✔ می خواهم زودتر در آزمون قبول بشم !
✔ با اینکه سطح خوبی در زبان انگلیسی دارم، نمی تونم به سوالات درست جواب بدهم !
✔ من در کلاس های مختلف شرکت کرده ام، ولی نکات ریزه کاری رو نگفتند !
✔ من تا حالا تمام منابع را مطالعه کرده ام، ولی باز تو حل سوالات مشکل دارم

این بسته تضمینی قبولی در آزمون EPT شامل چه مواردی است ؟

دوره آمادگی آزمون EPT به طور کامل تمام مباحثی که در این آزمون مورد سوال قرار می گیرند را پوشش می دهد. همان طور که می دانید آزمون ای پی تی شامل بخش های واژگان (۲۵ سوال) ، گرامر (۴۰ سوال) ، درک مطلب و کلوز تست (۳۵ سوال) می باشد.

پس ما در مجموعه HesamAcademy سعی کردیم تا با پوشش دادن تمامی این موارد،پاسخگوی نیاز داوطلبان به منابع اصولی و با کیفیت باشیم.

همچنین با در نظر گرفتن چند مدل برنامه ریزی، به داوطلبان جدیدی که تازه می خواهند در این راه قدم بردارند کمک کنیم؛ تا مانند سایر داوطلبانی که قبلا همراه ما با داشتن برنامه ریزی خاص خودشان این راه را طی کنند، مسیر قبولی را به سادگی پشت سر گذارند.

آمادگی جهت بخش سوالات واژگان آزمون EPT

شما برای پاسخ دادن به سوالات آزمون ای پی تی اعم از سوالات واژگان، سوالات گرامر، سوالات ریدینگ و کلوزتست به دانش لغتی بالایی نیاز دارید. مهمترین منابع انگلیسی کتاب های ۵۰۴ واژه، لغات ضروری تافل و ۱۱۰۰ واژه بارونز هستند.

اما مشکل اصلی این منابع حجم زیاد لغات برای حفظ کردن است که هم وقت زیادی را از داوطلبان می گیرد و هم تعداد بسیاری از این لغات اصلا در هیچ کدام از آزمون ها تا حالا نیامده است و نخواهد آمد. حالا چه باید کرد؟

مجموعه ما با درک این مشکل، اقدام به جمع آوری لغات پرتکرار آزمون های گذشته EPT نموده است.

بدین صورت که با کنار هم قرار دادن سوالات آزمون های EPT از فروردین سال ۹۵ تا دوره ی اخیر در سال ۹۸ و بیرون کشیدن لغات مهم این آزمون ها که در هر آزمون در حال تکرار است، به مجموعه ای ۹۰۰ تایی از لغات پرتکرار آزمون EPT رسیدیم.

آمادگی جهت بخش گرامر آزمون EPT

گرامر زبان انگلیسی، همواره یکی از چالش‌های مهم دانشجویان و داوطلبان در کلیه مقاطع تحصیلی از دبیرستان تا مقطع دکترا بوده است که به دلیل نیاز به تفکر و منطق، داوطلبین همیشه از آن فراری بوده اند.

اما مجموعه ی ما با فراهم کردن یک دوره ی کامل ویدیویی که در هفت فصل به صورت کامل صفر تا صد گرامر آزمون زبان ای پی تی در آن آموزش داده شده است، این مشکل را حل کرده است.

علاوه بر آن با حل تست های گرامر ۲ سال اخیر این آزمون به تفکیک هر فصل و در انتهای هر فصل به طور جداگانه، دانشجو به روش های پاسخ گویی به سوالات گرامر مسلط شده و تکنیک های جواب دادن به سوالات آزمون را از یک مدرس با‌تجربه در این حوزه می آموزد.

ویژگی های متمایز کننده این دوره گرامر نسبت به سایر دوره ها و کتاب های آموزشی :

✔ حجم کم مطالب دوره : شامل ۱۳ ساعت ویدیو آموزش کامل گرامر EPT + حل تست های ۲ سال اخیر (۹۰۰ تست) آزمون های ای پی تی

✔ جامع بودن دوره در کنار حجم کم : این دوره ویدیویی ۱۰۰ درصد مباحث گرامری آزمون EPT را پوشش می دهد.

چقدر زمان برای مشاهده و مسلط شدن به مباحث گرامری زمان نیاز دارید‌؟

برای مشاهده ویدیو‌ها + یادداشت برداری کردن + حل و تحلیل کردن سوالات آزمون های ۲ سال اخیر به همراه تدریس استاد، به حدودا ۴۲ ساعت زمان نیاز دارید. یعنی اگر روزی فقط ۲ ساعت وقت بگذارید، در ۳ هفته می توانید به طور کامل به گرامر آزمون EPT مسلط شوید. در صورتی که نیاز به حل سوال داشتید، می توانید پاسخ تشریحی سوالات گرامر ای پی تی دوره های گذشته را در کانال تلگرام HesamAcademyفرا بگیرید.

آمادگی جهت بخش درک مطلب و کلوزتست آزمون EPT

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان، پاسخ به سوالات بخش درک مطلب و کلوزتست با وجود نداشتن دانش زیاد لغات انگلیسی می باشد.

ما در این دوره سعی کرده ایم تا با شروع از درک مطلب های ساده تا دشوار، شما را از پایین ترین سطح تا سطح کامل پاسخگویی به سوالات برسانیم.

همچنین سعی شده است با مطرح کردن تکنیک های خاص در صورتی که زمان کمی هم داشته باشید، بتوانید تا به تعداد قابل توجهی از سوالات درک مطلب پاسخ دهید.

شرکت در آزمون آنلاین

به نظر می رسد که بعد از اتمام مطالعه ی تمام سرفصل های آزمون و حل چند نمونه از سوالات آزمون های دوره های گذشته، حالا نیاز داشته باشید تا سطح دانش خود را مورد سنجش قرار دهید و با شرکت در یک آزمون آنلاین به صورت واقعی خود را به چالش بکشید.

شرکت در کلاس های آنلاین رفع اشکال شب امتحان

حالا که به تمام بخش های آزمون تسلط پیدا کرده اید و احتمالا از بخش های لغت، گرامر، درک مطلب و کلوزتست  آزمون های ای پی تی سال های پیش سوالاتی حل کرده اید، ممکن است که در بخش هایی مشکل داشته باشید و یا اینکه نیاز به مرور و جمع بندی آزمون داشته باشید.

ما برای رفع اشکالات داوطلبان و یاد دادن مهارت ها و تکنیک هایی برای کسانی که دیگر فرصت زیادی برای مطالعه ندارند، کلاس های آنلاینی چند روز مانده به هر آزمون برقرار می کنیم.

ویژگی های متمایز کننده کلاس های آنلاین استاد گودرزی :

✔ مرور گرامر و حل سوالات مهم و پرتکرار چند دوره ی اخیر

✔ آموزش تکنیک ها و ترفندهایی که سرجلسه آزمون حتما به کمکتان خواهد آمد

✔ امکان پرسش و پاسخ در ابتدا و انتهای کلاس

نحوه ی برگزاری این کلاس ها و چگونگی ثبت نام در کلاس های آنلاین ای پی تی ؟

کلاس های آنلاین ای پی تی در هفته ی منتهی به هر آزمون برگزار خواهد شد و در سه جلسه ۱٫۵ تا ۲ ساعته به مرور نکات گرامری ، حل سوالات مهم و نکته دار چند دوره ی اخیر و بیان نکات و ترفندهای شب امتحانی به همراه امکان پرسش و پاسخ در وبینار برگزار می شود.

برای ثبت نام در کلاس ها و مشاهده ی تقویم برگزاری آن ها و همچنین دریافت رایگان فیلم یک جلسه از کلاس های آنلاین دوره های گذشته برگزار شده، می تونید روی لینک زیر کلیک کنید.

نتیجه گیری پایانی: 

شما با دریافت کامل این دوره آمادگی آزمون EPT دیگر به هیچ دوره و کلاسی نیاز ندارید و می بایست با دوباره خوانی منابع و حل سوال بیشتر، هرچه بیشتر خود را برای ازمون ای پی تی آماده کنید.