کلاس آنلاین EPT

ما در مجموعه ی HesamAcademy با درک این قضیه که داوطلبان شهرستان دسترسی لازم به مدرسان برتر جهت آمادگی برای آزمون زبان ای پی تی را ندارند، تصمیم گرفتیم تا با برگزاری کلاس های مجازی شانس برابری به دانشجویان گرامی دهیم.

مزایای کلاس های آنلاین EPT نسبت به کلاس های حضوری

شرکت در دوره های مجازی ای پی تی مجموعه ی ما مزایای زیادی دارد که ما در این جا به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم :

✔ صرفه جویی در زمان و هزینه

✔ دسترسی به آموزش های درجه یک از هر نقطه ی کشور

✔ مشاهده ی فیلم های کلاس برای چندین بار (بعد از اتمام کلاس هر روز، فردای همان روز فیلم کلاس انلاین شب گذشته برای شما ارسال خواهد شد)

✔ امکان پرسیدن سوال خود از یکی از مجرب ترین مدرس ای پی تی کشور

مواد آموزشی در کلاس های آنلاین EPT

در این دوره از کلاس های آنلاین نکته و تست ای پی تی، آخرین سوالات آزمون‌های اخیر را مورد بررسی قرار داده و نکات تستی آنها را با داوطلبین مرور می‌کنیم. بنا بر تجربه، بررسی ۲ الی ۳ آزمون اخیر،‌می‌تواند داوطلب را با نحوه ترتیب سولات و نکات لازم آموزشی آشنا کند.

در ضمن نکات تستی گرامری و تکنیک های خاصی جهت حل ساده ی سوالات به شما خواهیم گفت تا داوطلبان نگرانی جهت نمره ی حداقل قبولی نداشته باشند.

این امکان برای شرکت کنندگان مهیاست تا با پرسیدن سوالات خود در انتهای کلاس، مشکلات خود در بحث های مختلف را با استاد گودرزی درمیان بگذارند.

نحوه ی دسترسی به کلاس های آنلاین EPT در مجموعه HesamAcademy

کلاس های آنلاین در مجموعه ی ما با استفاده از سیستم اسکای روم برگزار می شود. به این ترتیب که به سادگی بعد از ثبت نام شما در دوره ی مورد نظرتان، می توانید با لینکی که ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس، پیامکی برای شما ارسال می شود که با کلیک بر روی آن و وارد کردن رمز عبور و نام کاربری که در پیامک برای شما ارسال شده است، وارد کلاس می شوید.

هزینه دوره های آنلاین EPT

هزینه کلاس های آنلاین در مجموعه ی ما به مراتب ارزان تر نسبت به دوره های آنلاین آمادگی آزمون EPT در سایر آموزشگاه ها و سایت هاست.

همچنین هزینه ی این کلاس ها نسبت به دوره های حضوری که در حال برگزاری در مراکز آموزشی است هم بسیار مناسب تر است.

در حال حاضر هزینه ی دوره های آنلاین آمادگی ای پی تی برای سه جلسه یک و نیم ساعته، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان است که با تخفیف در نظر گرفته شده به مدت کوتاه فقط ۱۵۰هزار تومان می باشد.

ثبت نام و دانلود رایگان نمونه ویدیوهای کلاس های مجازی ای پی تی برگزار شده

در صورتی که تمایل به ثبت نام در جدیدترین دوره های آنلاین ای پی تی برگزار شده در مجموعه ی ما را دارید، می توانید با کلیک بر روی “رزرو دوره” و ادامه ی روند، خرید خودتان را تکمیل کنید.

در ضمن ویدیو‌های نمونه رایگان کلاس های مجازی ای پی تی برگزار شده تا حالا در زیر قرار داده شده است که با کلیک بر روی “نمونه ویدیو رایگان” می توانید آن‌ها را به رایگان دانلود بفرمایید.

جدول زمان بندی کلاس های آنلاین EPT
عنوان دوره استادروز/ساعت تاریخ شروع کلاس تاریخ پایان کلاس تعداد جلسات هزینه دوره وضعیت دوره ویدیوی نمونه رایگان
کلاس آنلاین رفع اشکال و نکته و تست آزمون EPT بهمن ۹۸ حسام گودرزیدوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه (۲۰:۳۰ – ۱۹)۱۳۹۸/۱۱/۷ ۱۳۹۸/۱۱/۹ سه جلسه ۲ ساعته ۳۰۰,۰۰۰ تومان اتمام دوره
کلاس آنلاین رفع اشکال و نکته و تست آزمون EPT اردیبهشت ۹۹ حسام گودرزیسه شنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه (۲۰:۳۰ – ۱۹) ۱۳۹۹/۲/۲ ۱۳۹۹/۲/۴ سه جلسه ۲ ساعته ۳۰۰,۰۰۰ تومان به مدت محدود فقط ۱۵۰,۰۰۰ تومان ثبت نام