کلاس های حضوری و فشرده آمادگی آزمون EPT

به درخواست داوطلبین آزمون EPT جهت برگزاری کلاس‌های حضوری، این امکان فراهم شد تا در یک محیط آکادمیک حرفه ای، کلاس‌های حضوری فشرده و نیمه فشرده را برگزار کنیم.

کلاس‌های فشرده و نیمه فشرده آمادگی آزمون EPT برای کسانی مناسب تر است که به دلیل مشغله کاری و یا دور بودن طولانی مدت از مباحث زبان انگلیسی، فرصت مطالعه چندین کتاب و شرکت در چندین دوره را ندارند و قصد دارند در مدت کوتاهی برای این آزمون بصورت موثرتری آماده شوند.

مواد آموزشی در کلاس های آمادگی آزمون EPT

ویژگی بارز کلاس فشرده EPT جهت آمادگی آزمون، تمرکز بر روی جدیدترین سوالات آزمون EPT برگزار شده بوده و متناسب با شرایط و معلومات زبان آموز، سرعت و مطالب دوره قابل تغییر است.

به داوطلبین توصیه می‌شود در صورت شاغل بودن و داشتن فرصت اندک برای آمادگی آزمون، بجای مطالعه چندین کتاب و دوره، در یک دوره فشرده ۳ هفته ای الی یک ماهه (متناسب با سطح و پایه زبان آموز، ۲۵ الی ۳۵ ساعت می‌تواند سبب تسلط کامل شما بر مباحث آزمون شود) شرکت کرده و علاوه بر یادگیری مباحث و مطالب مورد نیاز، مهارت مدیریت زمان آزمون را نیز تقویت کنند.

واضح است به منظور دست یابی به هدف مورد نظر در این بازه زمانی، داشتن پشتکار و برنامه ریزی در کنار کسب معلومات و مهارت آزمون لازمه این دوره است. به عبارت دیگر، زمانی تاثیر کلاس ای پی تی معنا پیدا می‌کند که داوطلب با پشتکار و دقت خود بتواند مباحث مطرح شده توسط مدرس را فرا بگیرد.

کلاس های فشرده EPT برای چه داوطلبانی مفید است؟

♦ داوطلبانی که زمان بسیار کمی برای آمادگی آزمون دارند.

♦ داوطلبانی که سطح پایینی در زبان انگلیسی دارند.

♦ داوطلبانی که باوجود سطح بالا در زبان انگلیسی نمی‌توانند تست‌ها را پاسخ بدهند.

♦ داوطلبانی که به دلیل عدم قبولی در آزمون‌های متوالی، دچار ناامیدی و سردرگمی شده اند.

♦ داوطلبانی که به دلیل مشکلات مختلف از جمله مسئله مالی، تمایل به شرکت در چندین دوره مختلف آمادگی آزمون‌ را ندارند.

من موفق به کسب نمره مشروط در آزمون EPT شده ام، باز هم لازمه در کلاس های EPT شرکت کنم؟

همچنین داوطلبینی که در آزمون‌های گذشته، موفق به کسب نمره مشروط شده اند و قصد دارند نمره حداقل ۵۰ را کسب کنند نیز می‌توانند در کلاس های آنلاین EPT که ویژه داوطلبینی که با مباحث آشناییت کلی دارند تدوین شده، شرکت کرده و بصورت ویژه بر روی نکات کاربردی، واژگان پرتکرار و مهارت آزمون EPT تمرکز کنند.

داوطلبین همچنین می‌توانند با هماهنگی با استاد مربوطه جلسات را در محل کار و یا محل مورد نظر خود برگزار کنند.

شماره تماس جهت هماهنگی کلاس ‌های فشرده و حضوری ای پی تی: ۰۹۳۳۲۲۲۲۶۲۸