بسته جامع آزمون زبان ارشد وزارت بهداشت

  • مدرس دوره : استاد حسام گودرزی
  • تعداد ویدئوها : ۱۶ ویدئو
  • مدت زمان دوره : ۲۰ ساعت
  • سطح دوره : ابتدایی تا پیشرفته
  • تعداد دانشجویان : ۱۵۰ نفر
  • قیمت : ۳۹۰ هزارتومان
  • تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹/۰۹/۲۲

سایر بسته های جامع

دوره های در حال ثبت نام

ویدئوی معرفی آزمون زبان ارشد وزارت بهداشت

بسته جامع آزمون زبان ارشد وزارت بهداشت

جامع ترین دوره آزمون زبان ارشد وزارت بهداشت که شامل آموزش ۱۲۰۰ تست گرامری به همراه آموزش کامل ویدئویی درک مطلب  می باشد.ما در این بسته جامع با آموزش ۸۰۰ واژه پرتکرار و مهم آزمون در قالب فایل های ویدئویی برای اولین با در کشور در خدمت شما دانش پذیران عزیز هستیم.

در ادامه به معرفی جزئی تر دوره می پردازیم:

برای اولین بار در ایران آموزش ویدئویی درک مطلب و بررسی تمام ترفندهای تست زنی درک مطلب و تکنیک های پاسخ گویی به انواع و اقسام متون با زبانی ساده و مبتنی بر متن های واقعی توسط استاد حسام گودرزی آموزش داده می شود؛ دیگر فریب نمی خوریم و به خواندن خط اول و آخر بسنده نمی کنیم و تمام تخم مرغ های خود را در سبد گرامر! جمع نمی کنیم.

تک تک سوالات درک مطلب و شیوه های پاسخگویی منحصر بفرد به هریک از آنها آموزش داده شده است؛ در ضمن یک فایل pdf هم رایگان دریافت می کنید که خیلی خاصه و پر از معجزه است.

دراین بخش هم با نوآوری بسیار ویژه ای از استاد گودرزی رو به روهستیم؛ ۸۰۰ واژه در قالب روش ۱۵ در ۵۰ آموزش داده می شوند تا بدون نگرانی و صرف وقت برای مطالعۀ ۲۰۰۰ لغت که در سایر کتاب ها صرفاً جمع آوری می شوند، لغات پرتکرار و کاربردی را در کمترین زمان ممکن فرا بگیرید.

برنامۀ اختصاصیِ مطالعه پکیج آموزش جامع برای یک ماه تدارک دیده شده است که به صورتی حرفه ای و با دید جامع و معقول مهیا شده است و پس از ثبت نام در قالب فایل pdf به زبان آموزان گرامی ارائه خواهد شد.

میزان مطالعه دوره جامع آزمون

با توجه به شیوه های آموزشی نوین و تکنیک های ابداعی با تنها ۴۰ ساعت صرف زمان می توانید با درصد بسیار بالایی این آزمون را از سر بگذرانید.