بسته جامع آزمون MHLE + با تضمین قبولی در آزمون MHLE

در اغلب مواقع بسیاری از داوطلبان آزمون MHLE با استفاده از روش‌های غیراصولی مانند کدینگ و مطالعه جزوه های اینترنتی و تلگرامی و …می خواهند راه قبولی را یک شبِ طی کنند. داوطلبان گرامی باید بدانند که آزمون ام اچ ال ای نه آنقدر سخت است که شما برای قبولی در آن نیاز به منابع متعدد و سپردی کردن ساعت ها مطالعه داشته باشید، و آنقدر ساده که با مطالعه چند نکته ساده موفق به قبولی در این آزمون شوید. بنابراین باید از روش های اصولی برای قبولی در آزمون استفاده نمایید.

نگران چیزی هم نباشید، زیرا ما این مسیر را با داوطلبان زیادی طی کرده ایم و با مشکلات و چالش های آن به خوبی آشنایی داریم.

این دوره آمادگی آزمون MHLE ، برای چه کسانی توصیه می شود ؟

✔ زمان کمی برای مطالعه دارم !
✔ از صبح تا شب سر کارم !
✔ سطح پایینی در زبان انگلیسی دارم !
✔ می خواهم با کمترین هزینه ممکن به جواب برسم !
✔ می خواهم زودتر در آزمون قبول بشم !
✔ با اینکه سطح خوبی در زبان انگلیسی دارم، نمی تونم به سوالات درست جواب بدهم !
✔ من در کلاس های مختلف شرکت کرده ام، ولی نکات ریزه کاری رو نگفتند !
✔ من تا حالا تمام منابع را مطالعه کرده ام، ولی باز تو حل سوالات مشکل دارم !

بسته آموزش MHLE

این بسته تضمینی قبولی در آزمون MHLE شامل چه مواردی است ؟

دوره آمادگی آزمون MHLE به طور کامل تمام مباحثی که در این آزمون مورد سوال قرار می گیرند را پوشش می دهد. همان طور که می دانید آزمون ام اچ ال ای شامل بخش های شنیداری (۳۰ سوال) ، واژگان (۲۰ سوال) ، گرامر (۲۰ سوال) ، درک مطلب و کلوز تست (۳۰ سوال) می باشد.

پس ما در آکادمی زبان حسام سعی کردیم تا با پوشش دادن تمامی این موارد،پاسخگوی نیاز داوطلبان به منابع اصولی و با کیفیت باشیم. همچنین با در نظر گرفتن چند مدل برنامه ریزی، به داوطلبان جدیدی که تازه می خواهند در این راه قدم بردارند کمک کنیم؛ تا مانند سایر داوطلبانی که قبلا همراه ما با داشتن برنامه ریزی خاص خودشان این راه را طی کنند، مسیر قبولی را به سادگی پشت سر گذارند.

بسته آموزشی آزمون MHLE

آمادگی جهت بخش گرامر آزمون MHLE

در بخش گرامر، با عنایت به ۷ سال سابقه تدریس و شناسایی تمام نقاط قوت و ضعف دانشجویان، تمام مباحث گرامری از جمله : گروه اسمی، گروه فعلی، صفات و قیود، حروف ربط، حروف اضافه، جمله واره های وصفی و قیدی، جملات شرطی، اینورژن (وارونگی)، جملات سببی و… به زبانی ساده و کاربردی و با حداقل ۳ شیوه تدریس شده اند.

نکتۀ قابل توجه این است که ضمن این دوره حدود ۹۰۰ تست گرامری (تألیفی و آزمون های گذشته) بررسی و پاسخ داده شده اند؛ در این بخش تمام ترفندهای تست زنی آموزش داده شده و یک کلمه نیز ترجمه نشده است.

آمادگی جهت بخش درک مطلب آزمون MHLE

برای اولین بار در ایران آموزش ویدئویی درک مطلب و بررسی تمام ترفندهای تست زنی درک مطلب و تکنیک های پاسخ گویی به انواع و اقسام متون با زبانی ساده و مبتنی بر متن های واقعی توسط استاد حسام گودرزی آموزش داده می شود؛ دیگر فریب نمی خوریم و به خواندن خط اول و آخر بسنده نمی کنیم و تمام تخم مرغ های خود را در سبد گرامر! جمع نمی کنیم.

تک تک سوالات درک مطلب و شیوه های پاسخگویی منحصر بفرد به هریک از آنها آموزش داده شده است؛ در ضمن یک فایل pdf هم رایگان دریافت می کنید که خیلی خاصه و پر از معجزه است.

آمادگی جهت بخش کلوز تست آزمون MHLE

باز هم برای اولین بار آموزش ویدئویی کلوزتست با نابغه زبان ایران استاد حسام گودرزی؛ هیچ مدرسی تاکنون کلوزتست را آموزش نداده است؛ در این فایل های ویدئویی ۴۰ کلوزتست بررسی شده است و تمام تکنیک ها و ترفندهای تست زنی در زمانی اندک آموزش داده می شوند.

پس با خیال راحت به فکر درصدهای بالا باشید نه فقط قبول شدن {که البته اون هم با آموزش های دیگران که صرفاً گرامر هست، امکان پذیر نیست}

آمادگی جهت بخش واژگان آزمون MHLE

دراین بخش هم با نوآوری بسیار ویژه ای از استاد گودرزی رو به روهستیم؛ ۷۰۰ واژه در قالب روش ۱۵ در ۵۰ آموزش داده می شوند تا بدون نگرانی و صرف وقت برای مطالعۀ ۲۰۰۰ لغت که در سایر کتاب ها صرفاً جمع آوری می شوند، لغات پرتکرار و کاربردی را در کمترین زمان ممکن فرا بگیرید.

میزان زمان برای مطالعه و آمادگی در آزمون MHLE

برنامۀ اختصاصیِ مطالعه پکیج آموزش جامع برای یک ماه تدارک دیده شده است که به صورتی حرفه ای و با دید جامع و معقول مهیا شده است و پس از ثبت نام در قالب فایل pdf به زبان آموزان گرامی ارائه خواهد شد.

چند ساعت برای مطالعه این پکیج نیاز دارم ؟

با توجه به شیوه های آموزشی نوین و تکنیک های ابداعی با تنها ۴۲ ساعت صرف زمان می توانید با درصد بسیار بالایی این آزمون را از سر بگذرانید. یعنی اگر روزی فقط ۲ ساعت وقت بگذارید، در ۳ هفته می توانید به طور کامل به گرامر آزمون MHLE مسلط شوید.

شرکت در آزمون آنلاین

به نظر می رسد که بعد از اتمام مطالعه ی تمام سرفصل های آزمون و حل چند نمونه از سوالات آزمون های دوره های گذشته، حالا نیاز داشته باشید تا سطح دانش خود را مورد سنجش قرار دهید و با شرکت در یک آزمون آنلاین به صورت واقعی خود را به چالش بکشید!

شرکت در کلاس های آنلاین رفع اشکال شب امتحان

حالا که به تمام بخش های آزمون تسلط پیدا کرده اید و احتمالا از بخش های لغت، گرامر، درک مطلب و کلوزتست  آزمون های ام اچ ال ای سال های پیش سوالاتی حل کرده اید، ممکن است که در بخش هایی مشکل داشته باشید و یا اینکه نیاز به مرور و جمع بندی آزمون داشته باشید.

ما برای رفع اشکالات داوطلبان و یاد دادن مهارت ها و تکنیک هایی برای کسانی که دیگر فرصت زیادی برای مطالعه ندارند، کلاس های آنلاینی چند روز مانده به هر آزمون برقرار می کنیم.

ویژگی های متمایز کننده کلاس های آنلاین استاد گودرزی:

✔ مرور گرامر و حل سوالات مهم و پرتکرار چند دوره ی اخیر

✔ آموزش تکنیک ها و ترفندهایی که سرجلسه آزمون بدون شک به کمکتان خواهد آمد

✔ امکان پرسش و پاسخ در ابتدا و انتهای کلاس